Menu

Tłumik - wydech RJWC do Can-am Outlander 500 / 650 / 800 / 850 / 1000

  • Dostępność:
  • Marka: RJWC
Cena: 3090,00

Tłumik końcowy centralny podwójny

firmy R.J.W.C

do Can-am Outlander

G2 od 2012 500/650/800/850/1000

Zawartość zestawu:

  • Dwa połączone tłumiki z rurami
  • Zestaw mocowania i obejm

Dlaczego R.J.W.C ?

100% ręczna robota

Produkowane w północnej Szwecji układy wydechowe, cechuje najwyższy standard wykonania oraz wyjątkowa dbałość o szczegóły. Długie zimy z dużą ilością śniegu oraz upalne lata sprzyjają testom produktów. Tak dopracowany produkt trafia do klienta.

Przemyślany projekt

Walory wizualne są tak samo ważne jak jakość wykonania. Dlatego tłumiki marki RJWC nie tylko dobrze brzmią, ale też dobrze wyglądają. Do produkcji używane są najlepsze odmiany stali nierdzewnej oraz aluminium lotniczego co przekłada się na wysoką trwałość produktu.

Precyzja

Gama produktów jest bogata (w zależności od pojazdu). Modele z pojedynczą lub podwójną końcówką oraz pełne układy wydechowe zaspokoją wymagania każdego. Zapewniają większą moc oraz lepszy moment obrotowy.

Solidność

  • Rdzeń jest wykonany z wysokiej jakości siatki nierdzewnej zgrzewanej z wełną mineralną
  • Nowy materiał opakowaniowy z włókien, który może wytrzymać bardzo wysoką temperaturę
  • Siatka ze stali nierdzewnej
Uwaga dot. stosowania sportowych tłumików przelotowych.

Wymiana fabrycznego tłumika wiąże się z koniecznością zmiany (dostrojenia) dawki paliwa. Zalecamy montaż modułu paliwa EFI. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń silnika spowodowanych nieprawidłową mieszanką powietrza z paliwem. Po pierwszym przejeździe testowym, należy dokręcić śruby na końcówkach i elementach łączących. Produkt przeznaczony do sportu – niedopuszczony do ruchu ulicznego.

Zapytaj o produkt